top of page

Perkraustymo paslaugos yra mūsų valgoma duona, todėl šią veiklos sritį ypač išmanome, turime ilgesnę nei septynerių metų patirtį atliekant įvairias su perkraustymu susijusias paslaugas. Mūsų kraustymo ekspertai tinkamai patars kaip jums persikraustyti nepažeidus jūsų baldų ar kitos brangios įrangos.

 

Kiekvienam perkraustymui pirmiausia reikia gerai pasiruošti : supakuoti baldus , daiktus. Tai nėra sudėtingas procesas , tačiau jį būtina atlikti norint išsaugoti savo baldus nepažeistus. Taip pat patartina baldus kiek įmanoma labiau išrinkti, ar nusiardyti, šį darbą geriau patikėti mūsų darbuotojams, nes mes iš gabaritų matysime iki kokio dydžio reikia išrinkti baldus, kad juos galėtumėme pranešti per durų staktas , lipant laiptais į kitus aukštus , ar tiesiog lengviau išnešti negadinant sienų nei baldų.  

 

Patarimas perkant iš prekybos centrų lovas, kampus, spintas nepatingėkite išsimatuoti durų staktų. Pardavėjos nežino ar jūsų nupirktas baldas tilps į jūsųs būstą. O atvežus baldus gali tekti juos gražinti.

 

 

 

perkraustymo paslaugos Klaipėda
Perkraustymo paslaugos
bottom of page